Ar mano įmonei apsimoka samdyti buhalterinę įmonę

Buhalterinės paslaugos – aktualios kiekvieno tipo verslui. Tik jų pagalba mes galime tinkamai tvarkyti savo verslo finansus, stebėti kokios metodikos veikia ir kurios ne, na o taip pat tam tikrus finansinius šaltinius nukreipti jo plėtrai ir veiklos principų gerinimui.

Tiesa, kuomet kalba eina apie patį buhalterio samdymą, žmonėms vis dar kyla abejonių dėl to kas yra geriau – ar samdytis žmogų pilnam etatui buhalterijai tvarkyti, ar vis dėl to pasukti kitu keliu ir apsistoti ties įmone su kuria bendradarbiausite tik tada kai jums reikia jos paslaugų?

Šiame straipsnyje mes kalbame būtent apie tai – ar verta samdytis įmonę finansiniams reikalams tvarkyti.

Samdant įmonę – daugiau lankstumo

Dažnai ko gero susidūrėte su situacija kuomet atėjus metui atlikti tam tikrus mėnesinius ar metinius skaičiavimus jūsų įmonės buhalteris galbūt suserga ar dėl tam tikrų kitų objektyvių priežasčių kiek vėluoja su atliktais darbais.

Tokie dalykai – pasitaiko ir juos nesunku suprasti, tačiau buhalterines paslaugas teikianti įmonė jums šiuo atveju suteiks kaip mat daugiau lankstumo.

Nesvarbu koks metų laikotarpis, sergantys ar atostogaujantys darbuotojai nebus kliūtis laiku pateikti ataskaitas atitinkamoms institucijoms ir atlikti savo mokestines prievoles.

Žinosite, kad samdote patyrusius specialistus

Buhalterija ir darbas su skirtingomis įmonės finansinėmis sritimis – be jokios abejonės yra patirties klausimas. Norint dirbti ne tik taisyklingai, tačiau ir efektyviai, tinkama patirtis yra būtina šioje srityje.

Tiesa, daug patirties turinčio specialisto samdymas įmonei gali išties nemažai atsieiti, todėl dėl didesnių kaštų vis mažiau apsimoka tai daryti. Na, o ką jau bekalbėti jeigu svarstome apie vyriausio buhalterio paslaugas savo įmonei.

Norint užtikrinti maksimalų efektyvumą klientui, buhalterinės įmonės jau turi patyrusių specialistų kolektyvą kuris žino kaip spręsti įvairias finansines situacijas. Todėl už kur kas mažesnę sumą jūs galėsite pasamdyti tikrus profesionalus.

Kainų stabilumas paslaugų atžvilgiu

Žvelgiant vėlgi iš ekonominės perspektyvos, buhalterinę įmonę apsimoka samdytis ir dėl to, jog jos paslaugų kainos iš esmės išlieka tokios pats, nesvarbu kokia finansinė situacija šiuo metu figūruoja šalyje.

Tik pagalvokite apie minimalią algą Lietuvoje. Nesunku suprasti, jog pastaroji nuolat auga, kas reiškia vis didesnes mokamas algas darbuotojams ir pan. Gerėjant situacijai, natūralu, jog jūsų buhalteris norės vis geresnių darbo sąlygų ir atlyginimo, tuo tarpu su buhalterine įmone to galima išvengti.

Pasirašant sutartį, paslaugų kainos numatytam laikotarpiui bus tokios pat. Tai reiškia, jog galėsite sutaupyti nemažus pinigus ir turėti daugiau lankstumo kaštų atžvilgiu.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme ar apsimoka samdytis buhalterinę įmonę. Manome, jog tikrai taip, kadangi toks sprendimas verslininkams siūlo išties nemažai privalumų kaštų, patirties ir kitais aspektais, todėl su šiomis paslaugomis tikrai neprašausite.