PRIVATUMO POLITIKA

 

Jei esate Buhalterinių funkcijų centro, UAB klientas arba pateikiate ar priimate pasiūlymą juo tapti, lankotės interneto svetainėje www.bfcentras.lt arba mūsų socialinių tinklų paskyrose ir (ar) naudojatės jų turiniu arba jose teikiamomis paslaugomis arba pateikiate mums bet kokius savo asmens duomenis (pvz., užsiregistruodami interneto svetainėje, atsiųsdami mums paklausimą, parašydami mums el. laišką ar kitaip pateikdami savo asmens duomenis), tuo pačiu išreiškiate savo sutikimą dėl tų duomenų tvarkymo šioje privatumo politikoje nustatyta tvarka.

​Jei nepageidaujate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi šioje privatumo politikoje nustatyta tvarka, prašome mums jų neteikti ir nesinaudoti mūsų paslaugomis, nesilankyti interneto svetainėje www.bfcentras.lt ir mūsų socialinių tinklų paskyrose bei nesinaudoti jų turiniu ir jose teikiamomis paslaugomis.

Sutikimas duomenų tvarkymui

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra Buhalterinių funkcijų centras, UAB (adresas Perkūnkiemio gt. 47-71, 12101 Vilnius, telefonas +370 65224442, el. paštas info@bfcentras.lt).

​Susisiekite su mumis, jei kyla su šia privatumo politika susijusių klausimų ar turite prašymų, susijusių su Jūsų asmens duomenų tvarkymu.

Asmens duomenų valdytojas

Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis teisėtu, sąžiningu ir skaidriu būdu, ir tik tokia apimtimi, kiek tai yra būtina užtikrinant tinkamą asmens duomenų tvarkymo tikslų įgyvendinimą.

Duomenų tvarkymo principai

Jūsų asmens duomenys tvarkomi esant vienai arba kelioms iš šių sąlygų:

 • yra Jūsų sutikimas, išreikštas Jūsų aktyviais veiksmais, paminėtais skiltyje Sutikimas duomenų tvarkymui;
 • mes teikiame paslaugas vykdydami su Jumis sudarytą paslaugų sutartį;
 • mes sprendžiame dėl paslaugų sutarties su Jumis sudarymo;
 • mes įgyvendiname teisėtus interesus, pavyzdžiui administruojame interneto svetainę, informuojame interesantus apie siūlomas paslaugas arba klausiame mūsų pateiktų paslaugų įvertinimo;
 • mes vykdome teisines prievoles, pavyzdžiui užtikriname teisės aktų reikalavimų įgyvendinimą.

​Jūsų asmens duomenis tvarkome vienu arba keliais iš šių tikslų:

 • siekiant tinkamai sudaryti ir vykdyti paslaugų sutartį;
 • nustatant asmens tapatybę;
 • įvertinant interesų konflikto (ne)buvimą;
 • administruojant interneto svetainę, socialinių tinklų paskyras, užtikrinant jų tinkamą veikimą ir pasiekiamumą, analizuojant apibendrintus lankytojų ir jų elgesio duomenis;
 • atsakant į Jūsų paklausimą;
 • informuojant Jus apie mūsų siūlomas paslaugas ar klausiant Jūsų nuomonės apie jas, tiesioginės rinkodaros tikslu;
 • užtikrinant teisės aktų reikalavimų įgyvendinimą.

Duomenų tvarkymo pagrindai ir tikslai

Mes galime tvarkyti šiuos duomenis:

 • duomenis apie asmenį: vardą, pavardę, asmens kodą, gimimo datą;
 • duomenis apie asmenį patvirtinančių dokumentų duomenis: asmens dokumento pavadinimą, numerį, išdavusią įstaigą, išdavimo datą ir galiojimo pabaigos datą;
 • kontaktinius duomenis: gyvenamųjų vietų adresus, darbovietės adresus, telefono numerius, elektroninio pašto adresus;
 • duomenis apie Jūsų atstovaujamą asmenį: atstovaujamo asmens vardą, pavardę arba pavadinimą, juridinio asmens kodą arba asmens kodą, gimimo datą, pareigas (jeigu su tuo asmeniu Jus sieja darbo ar panašūs teisiniai santykiai), atstovavimo pagrindą patvirtinančio dokumento pavadinimą, numerį, išdavimo datą ir galiojimo pabaigos datą;
 • Jūsų paklausimo dalyką ir tekstą, duomenis apie teisinę ar faktinę situaciją, dėl kurios Jūs kreipėtės mūsų paslaugų;
 • kitus Jūsų mums pateiktus duomenis;
 • Jūsų IP adresą, tinklo, laiko ir vietos duomenis, slapukus, duomenis apie tai, kuriuos mūsų interneto svetainės tinklapius lankėte arba skaitėte, kiek kartų, kokį laiką, kokį įrenginį ir elektroninio pašto serverį bei kokią naršyklę ir operacinę sistemą naudojote;
 • duomenų apie Jus šaltinių duomenis, kai duomenys surinkti ne iš Jūsų;
 • kitus duomenis, kuriuos mes teisėtai surenkame teikdami paslaugas.

Kai Jūs kreipiatės mūsų paslaugų ir (ar) sudarote su mumis paslaugų teikimo sutartį, mes galime tvarkyti visus aukščiau šioje skiltyje nurodytus duomenis. Aukščiau šioje skiltyje nurodytų duomenų apie asmenį, duomenis apie asmenį patvirtinančių dokumentų duomenų ir duomenų apie Jūsų atstovaujamą asmenį pateikimas yra teisės aktais numatytas reikalavimas (ir buhalterinių paslaugų sutarties projekto būtina sąlyga), kurį būtina įvykdyti norint sudaryti ir tinkamai įvykdyti buhalterinių paslaugų sutartį. Aukščiau šioje skiltyje nurodytų kontaktinių duomenų pateikimas yra paslaugų sutarties projekto būtina sąlyga, kurią būtina įvykdyti norint sudaryti ir tinkamai įvykdyti paslaugų sutartį. Nepateikus šių duomenų, paslaugų sutarties mes su Jumis nesudarytume. Šie duomenys gali būti saugomi iki 10 (dešimt) metų nuo paslaugų sutarties pasibaigimo dienos arba, jeigu  paslaugų sutartis nesudaryta, nuo paskutinio susisiekimo su Jumis dienos.

Kai Jūs susisiekiate su mumis (pateikiate mums paklausimą el. paštu, užpildote interneto svetainėje esančią paklausimo formą, paskambinate telefonu, pateikiate mums rašytinį paklausimą arba susitinkate su mumis asmeniškai), galime tvarkyti šiuos duomenis: vardą, pavardę, Jūsų atstovaujamo asmens vardą, pavardę arba pavadinimą, pareigas (jeigu su tuo asmeniu Jus sieja darbo ar panašūs teisiniai santykiai), el. pašto adresą, telefono Nr., paklausimo dalyką ir tekstą. Šie duomenys gali būti saugomi iki 5 (penkių) metų nuo paskutinio susisiekimo su Jumis dienos. Kai pateikiate komentarą ar paklausimą socialiniame tinkle ar atliekate kitus veiksmus, taip pat galime tvarkyti ir Jūsų socialiniame tinkle naudojamą vardą ar pseudonimą. Šie duomenys gali būti saugomi iki 2 (dvejų) metų nuo paskutinio Jūsų komentaro ar paklausimo pateikimo ar kitų veiksmų atlikimo socialiniame tinkle dienos.

Kai lankotės mūsų interneto svetainėje ar naudojatės joje teikiamomis paslaugomis, galime tvarkyti atitinkamus duomenis, įskaitant IP adresą, tinklo ir vietos duomenis, renkamus slapukų ir kitų panašių technologijų pagalba, slapukus, o taip pat statistinius duomenis apie tai, kuriuos puslapius lankėte arba skaitėte, kokį laiką, kiek kartų, kokį įrenginį ir elektroninio pašto serverį bei kokią naršyklę ir operacinę sistemą naudojote. Šie duomenys gali būti saugomi 2 (dvejus) metus nuo Jūsų paskutinio apsilankymo mūsų interneto svetainėje ar naudojimosi ja dienos. Slapukai galioja iki 2 (dvejų) metų.

Tvarkomi duomenys ir tvarkymo laikotarpis

Mūsų interneto svetainėje ar socialinių tinklų paskyrose gali būti kitų asmenų reklaminių skydelių, nuorodų į jų svetaines, socialinius tinklus ir paslaugas (toliau – kitų asmenų paslaugos), kurių mes nekontroliuojame. Mes neprisiimame atsakomybės už kitų asmenų paslaugų saugą ir privatumą. Turite būti atsargūs ir atidžiai susipažinti su privatumo nuostatomis, taikomomis kitų asmenų paslaugoms, kuriomis ketinate naudotis arba jau naudojatės.

​​Siekdami gerinti mūsų interneto svetainę mes galime rinkti skiltyje Tvarkomi duomenys ir tvarkymo laikotarpis aprašytus duomenis. Tam mes naudojame automatinį Google Analytics įrankį, fiksuojantį ir analizuojantį statistinius svetainės naudojimo duomenis. Daugiau apie tai, kokią informaciją šis įrankis renka https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lt&ref_topic=6157800. Galite atsisakyti Google Analytics Jūsų duomenų rinkimo https://support.google.com/analytics/answer/181881?hl=lt&ref_topic=2919631. Apie Google Analytics duomenų apsaugą Jūs galite sužinoti https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt.

Kitų asmenų interneto svetainės, paslaugos ir produktai

Mūsų interneto svetainėje gali būti naudojami slapukai. Slapukas – tai nedidelis tekstinis elementas, kurį interneto svetainė išsaugo Jūsų įrenginyje ir naudoja, kai apsilankote interneto svetainėje. Slapukų naudojimas leidžia interneto svetainei tam tikrą laiką prisiminti Jus, Jūsų veiksmus ir įrenginio parametrus (tokius kaip prisijungimo vardas, kalba, raidžių dydžiai, kiti vaizdo nustatymai, ir pan.), o tai įgalina užtikrinti galimybę Jums naršyti patogiau, teikti Jums patrauklius pasiūlymus bei daugiau sužinoti apie mūsų svetainės lankytojų elgesį, rinkti ir analizuoti statistiką, tendencijas ir tobulinti svetainę, lankytojų aptarnavimą bei mūsų teikiamas paslaugas.

​Jūs galite kontroliuoti ir (ar) ištrinti jau priimtus slapukus. Jūs galite konfigūruoti savo naršyklę taip, kad būtų priimti visi slapukai, atmesti visi slapukai arba būtų pranešama, kai slapukas atsiunčiamas Jums lankantis mūsų interneto svetainėje ar naudojantis joje teikiamomis paslaugomis. Kaip pakeisti slapukų nuostatas, galima pasižiūrėti Jūsų naudojamos naršyklės žinyne. Be to, Jūsų įrenginio operacinėje sistemoje taip pat gali būti slapukų valdiklių. Žinokite, kad atmetus ar ištrynus slapukus, kai kurios interneto svetainės paslaugos ir funkcijos gali neveikti arba veikti netinkamai.

​Informuojame, kad mūsų interneto svetainėje gali būti leidžiama tam tikriems kitiems asmenims nustatyti ir pasiekti slapukus Jūsų įrenginyje. Tokiu atveju slapukų naudojimui taikomos kitų asmenų slapukų naudojimo taisyklės ir privatumo politikos.

​Mūsų valdomoms Facebook ir Instagram paskyroms taikomos šių socialinių tinklų slapukų naudojimo taisyklės ir privatumo politikos.

Slapukų naudojimas

Mes galime naudoti interneto svetainės lankytojų statistinius duomenis tam, kad analizuotume lankomumo tendencijas ir kitus statistinius duomenis, tačiau mes nesukuriame individualių asmeninių profilių kiekvienam lankytojui.

Profiliavimas

Mes galime tvarkyti Jūsų asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslu toliau nurodytais atvejais:

 • gavę Jūsų sutikimą tokiam duomenų tvarkymui – šiuo atveju sąlyga tokiam duomenų tvarkymui laikysime Jūsų sutikimą;
 • kai esate mūsų klientas ir neišreiškėte prieštaravimo Jūsų duomenis tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais – šiuo atveju mes Jūsų duomenis galime tvarkyti mūsų teikiamų paslaugų rinkodarai, o sąlyga tokiam duomenų tvarkymui laikysime mūsų interesą informuoti mūsų klientus ir kitus suinteresuotus asmenis apie mūsų siūlomas paslaugas ir klausti jų nuomonės.

Tiesioginės rinkodaros tikslu galime tvarkyti šiuos duomenis: vardą, pavardę, atstovaujamo asmens vardą, pavardę arba pavadinimą, pareigas (jeigu su tuo asmeniu Jus sieja darbo ar panašūs santykiai), elektroninio pašto adresą ir telefono numerį.

​Jūsų asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslu gali būti tvarkomi elektroniniu paštu arba telefonu Jums pateikiant mūsų paslaugų teikimo pasiūlymą, paklausimą dėl mūsų teiktų paslaugų įvertinimo, teisės, rinkos ar kitas naujienas (pvz., pateikiant nuorodą į jų talpinimo vietą internete), kitą informaciją, kvietimą į renginį arba sveikinimą. Norėdami atsisakyti gauti teisės, rinkos ar kitas naujienas ar kitą mūsų teikiamą informaciją, kreipkitės el. paštu info@bfcentras.lt.

Asmens duomenų tvarkymas tiesioginės rinkodaros tikslu

Mes užsiimame tiesiogine rinkodara reklamuodami savo paslaugas asmenims, kurie yra davę sutikimus. Taip pat, turime teisėtą interesą savo klientams reklamuoti panašias savo prekes ir paslaugas, teirautis dėl suteiktų prekių ir paslaugų kokybės el. paštu. Siekdami tai daryti mes turime rinkti, naudoti ir saugoti informaciją apie Jus.

Naujienų ir pasiūlymų siuntimui mes renkame šią informaciją apie Jus:

 • Vardas, pavardė;
 • Jūsų el. pašto adresas;
 • Telefono numeris;
 • Adresas.

Pažymime, kad norėdami gauti mūsų naujienas neturite pateikti visų šių duomenų, o tik tuos, kurie reikalingi pagal pasirinktą naujienų gavimo būdą (pvz.: jei norite gauti naujienas tik el. paštu, turite pateikti mums tik el. pašto adresą).

Iš kitų šaltinių informacija nėra renkama.  2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) (Tekstas svarbus EEE)

Mes renkame informaciją apie Jus teisėtai, nes:

 • Jūs davėte tam sutikimą (GDPR 6 str. 1 d. a p.);
 • Mes turime teisėtą interesą naudoti savo klientų el. pašto duomenis savo panašių prekių ar paslaugų reklamai, grįžtamojo ryšio informacijai apie suteiktų prekių ar paslaugų kokybę (GDPR 6 str. 1 d. f p.).

Automatinis sprendimų priėmimas nėra vykdomas. Pagal jūsų pateiktus asmens duomenis, tiesioginės rinkodaros tikslu, ateityje gali būti vykdomas jūsų asmens duomenų profiliavimas pagal Jūsų paslaugų naudojimosi istoriją, siekiant pasiūlyti jums individualiai pritaikytus sprendimus ir pasiūlymus. Jūs bet kada galite nesutikti su Jūsų asmens duomenų tvarkymu automatizuotu būdu, įskaitant profiliavimą, arba tam prieštarauti. Tokiu atveju, profiliavimo veiksmai Jūsų atžvilgiu bus nedelsiant nutraukti.

Jautri informacija apie Jus nėra renkama.

Informacija apie Jus gali būti perduodama:

 • naujienlaiškių bei naujienų siuntimo platformų paslaugas teikiančioms bendrovėms;
 • reklaminių trumpųjų SMS žinučių paslaugas teikiančiomis bendrovėmis;
 • rinkos tyrimų paslaugas teikiančiomis bendrovėmis;
 • pašto paslaugas teikiančioms bendrovėms;
 • kitas rinkodaros paslaugas teikiančioms bendrovėms;
 • IT paslaugas teikiančioms bendrovėms.

Informacija už Europos ekonominės erdvės ribų (visos Europos Sąjungos valstybės narės bei Islandija, Lichtenšteinas ir Norvegija) nėra perduodama.

Informaciją apie Jus saugosime iki sutikimo atšaukimo, o jeigu jo neatšauksite – iki tol, kol bendrovė užsiims tiesiogine rinkodara. Dėl mūsų teisėto intereso siunčiamų rinkodaros pranešimų turimus Jūsų duomenis saugosime iki tol, kol bendrovė užsiims tiesiogine rinkodara, nebent atsisakysite gauti tokį turinį.

Kokios mano teisės? Jei norite imtis žemiau nurodytų veiksmų, prašome kreiptis į mūsų bendrovę el.paštu info@bfcentras.lt Prašome atkreipti dėmesį, jog šioms teisėms gali būti taikomos įstatymų numatytos sąlygos ir išimtys.

 • Teisė bet kuriuo metu atšaukti duotą sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis arba atsisakyti dėl mūsų teisėto intereso siunčiamų rinkodaros turinio pranešimų;
 • Teisė pateikti prašymą susipažinti su turima informacija apie Jus;
 • Teisė pateikti prašymą ištaisyti turimą informaciją apie Jus;
 • Teisė pateikti prašymą ištrinti turimą informaciją apie Jus;
 • Teisė pateikti prašymą apriboti prieigą prie turimos informacijos apie Jus ar jos ištrynimą;
 • Teisė ginčyti Jūsų informacijos rinkimą, naudojimą ir saugojimą mūsų bendrovėje;
 • Teisė pateikti prašymą išeksportuoti Jūsų duomenis arba perkelti juos į kitą bendrovę;
 • Teisė pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

Jeigu Jūs turite klausimų, komentarų ar nusiskundimų, susijusių su tuo, kaip mes renkame, naudojame ir saugome duomenis apie Jus, mes esame pasirengę Jums padėti. Jei Jums reikalinga pagalba, prašome kreiptis el. paštu info@bfcentras.lt

Įstatymuose numatytais atvejais Jūsų duomenys taip pat gali būti perduoti priežiūros institucijai, kitoms kompetentingoms valdžios institucijoms ir (ar) teismams.

Duomenų perdavimas

Mes raginame Jus saugoti savo asmens duomenis ir paklausimuose, elektroniniuose ar įprastuose laiškuose bei kituose susižinojimuose su mumis neteikti asmeninių duomenų, kurie nėra būtini skiltyje Duomenų tvarkymo pagrindai ir tikslai nurodytų asmens duomenų tvarkymo tikslų įgyvendinimui.

​​Jūsų teisės, susijusios su duomenų tvarkymu

Greta kitų teisės aktais Jums suteikiamų teisių, Jūs turite teisę:

 • gauti mūsų patvirtinimą, ar su Jumis susiję asmens duomenys yra tvarkomi;
 • prašyti leisti susipažinti su Jūsų asmens duomenimis ir ištaisyti netikslius duomenis;
 • kai yra tam tikros įstatyme nurodytos sąlygos, ištrintume duomenis arba apribotume duomenų tvarkymą;
 • kai yra tam tikros įstatyme nurodytos sąlygos, į duomenų perkeliamumą;
 • kai yra tam tikros įstatyme nurodytos sąlygos, nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi;
 • bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą, kai Jūsų duomenys tvarkomi Jūsų sutikimo pagrindu. Sutikimo atšaukimas nedaro poveikio sutikimu pagrįsto duomenų tvarkymo, atlikto iki sutikimo atšaukimo, teisėtumui;
 • pateikti skundą priežiūros institucijai.

Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, kreipkitės elektroniniu paštu info@bfcentras.lt.

Šiai privatumo politikai taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

Mes pasiliekame teisę atnaujinti, pildyti arba keisti šią privatumo politiką, paskelbdami atnaujintą jos versiją.