Mūsų

Paslaugos

Buhalterinės paslaugos

Profesionalios buhalterinės apskaitos paslaugos juridiniams ir fiziniams asmenims pagal moderniausius apskaitos standartus. Kokybiškos paslaugos užtikrinančios konkurencinį pranašumą, už rinkos kainą.

Daugiau

Deklaracijų pildymas

Mokestinių deklaracijų pildymas ir pateikimas atitinkamoms institucijoms. Greitas ir efektyvus finansinių ataskaitų tvarkymas pagal aukščiausius standartus.

Daugiau

Mokesčių konsultacijos

Profesionalios mokestinės konsultacijos verslininkams, pagalba sprendžiant įvairiais finansines problemas ir rengiant efektyvesnę mokesčių tvarkymo politiką.

Daugiau

Atstovavimo paslaugos

Jūsų verslo ir jo interesų atstovavimas klientams VMI, SODRA, JAR, Statistikos departamente ir kt.

Daugiau

Apleista buhalterija

Įmonės apskaitos tvarkymas jai esant neteisingai ar netvarkingai. Visų pagrindinių dokumentų tvarkymas nuo pirminių žingsnių iki galutinio finansinės atskaitomybės sudarymo.

Daugiau

Personalo apskaita

Dokumentų susijusių su darbuotojais tvarkymas, sutarčių specifikavimas, visų duomenų ir jų pokyčių pateikimas SoDrai.

Daugiau

Apskaitos politika

Įmonės apskaitos politikos parengimas ir parinkimas derinant su klientu. Standartizuoti principai padės supaprastinti įmonės apskaitos ir informacijos apie įmonės ūkinę veiklą tvarkymą.

Daugiau

Ataskaitų rengimas

Pelno/nuostolio, metinės paramos ir kitų ataskaitų pagal jūsų įmonės veiklos specifiką rengimas. Reikalingų formų bei dokumentų siuntimas pagrindinėms institucijoms.

Daugiau

Kitos paslaugos

Visos kitos finansinės paslaugos papildomai suderinamos su klientu.

Daugiau
Mūsų

Atsiliepimai

Išmano savo darbą, dirba atsakingai. Atsako ir pataria iškilusiais klausimais. Paslaugas suteikia greitai ir kokybiškai. Rekomenduoju.

testimonials person photo

Natalja
Zimuš

CEO

Išskirtinis dėmesys klientui, tikslinga orientacija į norimą rezultatą, nuoširdus bendravimas ir profesionalumas, organizuota ir informatyvi konsultacija.

testimonials person photo

Vilius
Bartkevičius

Direktorius

Esu patenkinta atsakingai ir visada laiku tvarkoma įmonės buhalterija.

testimonials person photo

Joana
Lukauskaitė

Direktorė

*Sutinku su Privatumo politika.