KAM SKIRTA

Jeigu ilgą laiką nevedėte buhalterinės apskaitos ar už buhalteriją atsakingi asmenys išėjo iš darbo nebaigę paruošti ataskaitų, gal įtariate, kad buhalterija gali būti klaidingai, neapdairiai vedama – tokioje situacijoje būtinas apleistos buhalterijos tvarkymas ir atstatymas.

 

NAUDA

Jeigu norite išvengti baudų bei delspinigių ir  ieškote specialistų, išmanančių savo darbą – perleiskite apleistos buhalterijos tvarkymą mums.

 

PASLAUGOS APIMTIS

Išanalizuosime esamą situaciją, įvertinsime buhalterinės apskaitos būklę ir pateiksime rekomendacijas bei sprendimą, kaip sutvarkyti jūsų apskaitą

• buhalterinės apskaitos būklės įvertinimas
• užregistruotų ūkinių operacijų teisingumo patikrinimas
• mokesčių deklaracijų parengimas ir teikimas
• buhalterinės apskaitos klaidų nustatymas ir ištaisymas

 

Apleistos buhalterijos tvarkymui reikia skirti nemažai laiko, pastangų bei specifinių žinių.

Buhalterinių funkcijų centras, UAB pasiruošęs Jums padėti. Siekiame tikslumo, pažangos ir profesionalumo veikloje.

Jūs pristatote visus turimus dokumentus, mes juos suvedame, apdorojame ir pateikiame išsamią trūkstamą informaciją bei paruošiame trūkstamas ataskaitas.

KAINA

Apleistos buhalterinės apskaitos tvarkymo kaina nustatoma individualiai ir priklauso nuo buhalterinių operacijų kiekio, darbo apimčių, tikslintinų deklaracijų/formų/ ataskaitų kiekio (preliminarų buhalterinių operacijų skaičių nustatome įvertinę apskaitos būklę, užregistruotų ūkinių operacijų teisingumą).